Brend

HAMMER MISIJA

HAMMER PROIZVODI SU BAŠ KAO I VI - IZDRŽLJIVO SNAŽNI, PUNI ENERGIJE.

To su vrlo praktični telefoni, koji će Vas pratiti posvuda - bilo da radite u netipičnim uvjetima ili volite ektremne sportove. Ovi oklopljeni telefoni pružaju zaštitu od vode, prašine i udaraca. Odabirom HAMMER brenda, više ne morate brinuti da li Vaš telefon može podnijeti intenzitet koji je postao dio vašeg života. Sada su vaša strast i izazovi najvažniji i ništa vas ne ograničava.

Hammer. DOBITI VIŠE

Povijest Hammer brenda

Hammer brend pripada mPTech, lideru na poljskom, češkom i slovačkom tržištu. mPTech je od svog osnutka želio da najnovija mobilna tehnologija bude dostupna svima - bez obzira na nečije bogatstvo

myPhone službena web stranica

myphone.pl
Ispuniti

Kontakt obrazac

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę mPTech sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa) wpisaną do rejestru przedsiębiorców Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000243245, NIP 8951845043, REGON 020167256 , zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pomocą formularza na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) w/w Rozporządzenia. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również o przysługującym mi prawie do wniesienia skargi do UODO. Zgoda ma charakter dobrowolny, jednak jej nieudzielenie spowoduje niemożność odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Naš

Kontakt detalji

Adresa

mPTech Sp. z o.o.

Krakowska 119 street

50-428 Wroclav

Poljska